Jsme Formata.
Dělníci designu.
K Vašim službám.
Již od roku 1997
Jsme Formata.
Dělníci designu.
K Vašim službám.
Již od roku 1997
Jsme Formata.
Dělníci designu.
K Vašim službám.
Již od roku 1997

Vybrané práce

Krajský úřad Plzeňského kraje
ITEP 2018
Goethe-Institut
Das Buch 13
Ridera Stavební
Výroční zpráva 2017
Národní divadlo
Kalendář Baletu ND 2018
VŠCHT v Praze
Mezinárodní chemická olympiáda 2018
Gumdrop
Vizuální identita
Národní divadlo
Vizuály Baletu 2012–2018
Národní divadlo
Výroční zpráva 2017
Goethe-Institut
Kampaně knihovna

Služby

Logotyp

Dobrá vizuální identita vyjadřuje esenci značky a je nezpochybnitelnou konkurenční výhodou. Začínáme návrhem logotypu, pokračujeme definováním základních prvků vizuálního stylu a jejich rozpracováním pro různé formáty a média. Výsledky představíme v souhrnném manuálu vizuálního stylu.

Grafický design

Grafický design chápeme nejen jako užitné umění, ale i jako marketingový nástroj, který prodá vaši myšlenku, produkt nebo reklamní sdělení. Designujeme letáky, katalogy, brožury, knihy, plakáty, výroční zprávy, firemní prezentace, dárkové předměty a další. Realizujeme reklamní kampaně.

Předtisková příprava

Předtisková příprava je řemeslo, bez jehož dokonalého zvládnutí není možné „prodat“ sebelépe navržený design. Zpracujeme všechny vaše materiály od sazby, scanů, retuší a fotomontáží. Naše služby vám umožní plně se soustředit na tvůrčí proces s jistotou, že technické provedení bude bezchybné.

Tisková produkce

Tisk je posledním článkem ve výrobním řetězci. Volba materiálu a technologie zásadně ovlivňuje celkovou kvalitu materiálu. Nenecháváme nic náhodě a dohlížíme na celý proces výroby. Tiskneme na plochém i rotačním ofsetu, sítem, flexem, tamponem i digitálem. Ve všech formátech.

Webdesign

Myslíme si, že úspěšný webový design musí být krásný a účelný. Snažíme se vždy o vytvoření vysoce funkční grafiky, která uživatele hladce provede všemi zákoutími prezentace. Design webové prezentace uvedeme do souladu s korporátním stylem a navrhneme jej jako responzivní pro různá koncová zařízení.

Programming

Vytváříme prezentační weby, e-shopy, intranety – vždy na míru stavěné systémy pracující s unikátní funkcionalitou. Navrhneme a provedeme SEO optimalizaci pro snadnou vyhledatelnost vašeho webu. Samozřejmostí je systém pro správu obsahu, díky kterému si můžete svou prezentaci spravovat sami.

Další služby

Navrhujeme a zajišťujeme výrobu 3D objektů a dekorací pro výstavy i firemní akce a dalších prvků pro podporu prodeje. Potiskujeme trika, psací potřeby, vlajky, diáře, čepice, golfové hole aj. Nakupujeme mediální prostor. Distribuujeme podle požadavků klienta.

O nás

Jsme Formata, pražské multidisciplinární studio
zaměřené na grafický design, webdesign a tisk.
K Vašim službám.

Studio Formata bylo založeno v roce 1997. Za více než dvacet let našeho působení na trhu jsme zpracovali tisíce zakázek pro významné tuzemské i zahraniční společnosti – např. pro Národní divadlo, CzechTourism, Česká centra, Elektrodesign ventilátory, Goethe-Institut, British Council, Wella, Pražský hrad a mnoho dalších.

Pro naši práci je charakteristická touha po vynikajícím výsledku, smysluplná kreativita, vysoké pracovní nasazení, osobní přístup k zákazníkům, bezchybné řemeslné a technické zpracování s důrazem na detail a snad i jistá noblesa provedených prací. Důležitá je pro nás konečná užitnost realizovaných prací, jejich čistota, krása.

Navrhujeme:
  • logotypy, značky, vizuální identitu,
  • výroční zprávy, katalogy, časopisy, letáky,
  • plakáty, billboardy, CLV, QS fólie,
  • inzerce, bannery, videa, reklamní kampaně,
  • webové prezentace, e-mailové newslettery,
  • další materiály dle vašich individuálních potřeb

Vždy jsme měli (a stále máme) štěstí na skvělé klienty:

2N Telekomunikace 2N Telekomunikace
British Council British Council
Castrol Castrol
CzechTourism CzechTourism
Elektrodesign ventilátory Elektrodesign ventilátory
Goethe-Institut Goethe-Institut
Metrostav Metrostav
Národní divadlo Národní divadlo
Pražské jaro Pražské jaro
Univerzita Karlova Univerzita Karlova
VŠCHT v Praze VŠCHT v Praze
Wella Wella

Kontakt

Martin Hanyš
Obchod, produkce
+420 608 326 672
Petr Huml
Grafický design, webdesign
+420 608 267 564
Václav Machurka
Předtisková příprava, řízení studia
+420 608 442 662